ویزا کارت مجازی Trial

خرید ویزا کارت مجازی
خرید ویزا کارت مجازی برای استفاده Free Trial

ویزا کارت تریال چیست ؟
این کارت ها فقط و فقط برای وریفای اکانت های Free Trial و یا اکانت هایی که نیاز به کسر 1 دلار و کمتر را دارند مناسب هستند تاریخ انقضا بصورت رندوم از 3 ماه تا 7 ماه می باشد
این کارت ها بصورت مجازی و غیر قابل شارژ‌ هستند لطفا قبل از خرید مطمئن شوید سایت مقصد پذیرنده کارت مجازی باشد. همچنین این کارت ها برای وری فای پی پال مناسب نیستند.

با خرید ویزا کارت مجازی میتوانید از خدمات ۱ ماهه یا حتی ۳ ماهه بعضی از سایت های بزرگ دنیا همانند اسپاتیفای ، پلی استور و … استفاده کنید .
ویزا کارت کارت مجازی قابلیت اتصال به پیپال یا حساب های بانکی ندارند و فقط صرفا برای استفاده از خدمات آزمایشی سایت های اینترنتی می باشد !

شما میتوانید با این کارت ها از خدمات فری تریال چه سایت هایی استفاده کنید؟

توجه داشته باشید استفاده از خدمات فری تریال فقط مخوص سایت های بالا نیست ! ما به عنوان نمونه برای شما مثال آوردیم شما میتوانید با ویزا کارت مجازی راحت از خمات آزمایشی تمام سایت هایی که درگاه ویزا دارند استفاده کنید!

در مورد کشور صادر کننده و حق استفاده

کشور صادر کننده کارت ترکیه می باشد ، که با موجودی 7 لیر برابر 1 دلار آمریکا برای شما عزیزان تهیه میشود و شما بدون محدودیت میتوانید در سایت هایی که خرید آزمایشی دارند به راحتی استفاده کنید!
ویزا کارت مجازی صدور شده با تاریخ انقضای 7 الا 9 ماه می باشد و بعد از آن کارت قابل استفاده نمی باشد!