خرید اشتراک هداسپیس

خرید اکانت هداِسپیس
خرید اکانت پریمیوم هداِسپیس HeadSpace

 آهنگ آرامش بخش با اپليكيشن فوق العاده ، از میان هزاران روشی که برای رسیدن به آرامش می توان در پیش گرفت، مدیتیشن یکی از علمی ترین روش هاست که اثرات بسیار مفیدش برای رسیدن به آرامش عمیق و طولانی جسمی و ذهنی بر همگان اثبات شده. اگر از مشکلات خواب رنج می برید، عصبی هستید یا روابط زناشویی خوبی ندارید ثابت شده که تمرینات مدیتیشن می توانند علاج بسیار خوبی برای حل چنین مشکلاتی باشد.

اکانت پریمیوم هداسپیس قابلیت های ویژه ایی دارد شما میتوانید در این متن دقیق به قابلیت های پریمیموم این نرم افزار خبردار شودید !
این نرم‌افزار حاوی تمرین‌ها و دستورالعمل‌هایی برای آزادکردن ذهن از افکار بد و کمک به خواب راحت است. 

مراحل خرید اکانت پریمیوم هداسپیس HeadSpace

انتخاب سرویس مورد نظر

سرویس ماهانه یا سالانه خود را انتخاب کنید بعد از انتخاب مشخصات را در بخش فاکتور پر کرده و به مرحله بعد بروید !

پرداخت هزینه

بعد از وارد کردن اطلاعات هداسپیس شخصی خود حالا نوبت پرداخت است به راحتی پرداخت آنلاین را انجام دهید!

تحویل اشتراک شخصی

بعد از پرداخت سفارش شما به لیست ما اضافه می شود و 1 الا 3 روز طول میبرد تا آماده سازی را انجام دهیم !

تحویل سفارش و پشتیبانی

اکانت شما پریمیوم و به صورت ایمیل و اس ام اس اطلاع رسانی خواهیم کرد و پشتیبانی بعد از خرید همیشه با شما خواهد بود

خرید اشتراک هداسپیس

کجا ها میتوانیم هد اسپیس را دانلود کنیم؟
نگاهی کمال به این نرم افزار معروف

هد اسپیس طی این تمرینات آمار و ارقام پیشرفت تان را به شما می گوید و برای آنکه تمرینات منظم و مستمری داشته باشید، از گزینه یادآور برخوردار است. نکته جالبی که بد نیست به آن اشاره کنیم تمرینات اختصاصی هد اسپیس برای کودکان است تا از همان سن کم اصول و مقدمات مدیتیشن را یاد بگیرند. بنابراین استفاده از هد اسپیس محدودیت سنی ندارد و همه می توانند از تمرینات آن بهره کافی را ببرند.

هد اسپیس را می توانید در پلتفرم های iOS و اندروید یا تحت وب تجربه کنید. در انتها این را هم بگوییم که برای دنبال کردن تمرینات هد اسپیس لازم است که اندکی به زبان انگلیسی مسلط باشید. ضمنا بهتر است که برای گوش دادن به تمرینات از یک هدست خوب و با کیفیت استفاده کنید.

و برای تهیه اشترام پریمیوم و استفاده نا محدود میتوانید به راحتی با پرداخت هزینه بسیار کم اکانت شخصی خود را پریمیوم کنید!

– در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید قسمت راهنمای سفارش را مطالعه فرمایید ؛ اگر مشکل شما رفع نشد میتوانید با پشتیبانی در تماس باشد