خرید اشتراک اسپاتیفای قانونی

خرید اشتراک اسپاتیفای با ارزان ترین قیمت و بهترین سرویس ارائه دهنده را تحربه کنید.
مهم ترین بخش این داستان خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای spotify می باشد که در ایران امکان پذیر است !

اسپاتیفای یک سرویس فوق العاده برای داشتن آرشیو بزرگ موزیک و موسیقی می باشد ، همیشه داشتن یک آرشیو کامل و دردسترس بودن برنامه یکی از خواسته های ما ایرانی ها بوده است .
اشتراک اسپاتیفای پریمیوم به شما کمک میکند تا به آسانی به موزیک دلخواه خود گوش بدید و لذت ببرید ، اما باید در کنارش یک اشتراک پریمیوم هم داشته باشید که آزادانه از سرویس فوق العاده استفاده کنید .

اشتراک اسپاتیفای در دو ورژن رایگان و پریمیوم به تمام دنیا در حال سرویس دهی هستند و بیشتر از 130 میلیون نفر در حال استفاده از این اپلیکیشین می باشند . خوبی اشتراک اسپاتیفای داشتن آهنگ با هر سلیقه می باشد به فرض مثال پوشش مداحی های مذهبی تا آهنگ های ایرانی سنتی و حتی پادکست های فارسی و بسیاری از سلیقه های دیگر .

خرید اکانت اسپاتیفای

مراحل خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای Spotify

انتخاب سرویس مورد نظر

سرویس ماهانه یا سالانه خود را انتخاب کنید بعد از انتخاب مشخصات را در بخش فاکتور پر کرده و به مرحله بعد بروید !

پرداخت هزینه

بعد از وارد کردن اطلاعات اسپاتیفای شخصی خود حالا نوبت پرداخت است به راحتی پرداخت آنلاین را انجام دهید!

تحویل اشتراک شخصی

بعد از پرداخت سفارش شما به لیست ما اضافه می شود و 1 الا 3 روز طول میبرد تا آماده سازی را انجام دهیم !

تحویل سفارش و پشتیبانی

اکانت شما پریمیوم و به صورت ایمیل و اس ام اس اطلاع رسانی خواهیم کرد و پشتیبانی بعد از خرید همیشه با شما خواهد بود

قابلیت اکانت پریمیوم چیست ؟

اشتراک اسپاتیفای آیا در ایران قابل استفاده است ؟

سرویس اشتراک اسپاتیفای پریمیوم بدون هیچ مشکلی در تمامی کشور های دنیا قابل استفاده می باشد .
اما متاسفانه به دلیل تحریم آی پی های کشور عزیزمان ایران در بعضی از موارد با مشکلات هم چون عدم ورود به برنامه روبرو می شوید ، در صورتی که در اشتراک اسپاتیفای از برنامه های تغییر ای پی استفاده کنید به راحتی میتوانید مشکل را حل کنید ، در صورت بروز هر مشکلی میتوانید با پشتیبانی سایت برای راهنمایی های بیشتری در تماس باشید .

با خرید اشتراک پریمیوم اسپاتیفای شما هیچ محدودیتی برای متصل شدن با IP به اشتراک خود ندارید ، به این معنا است با هر IP که برای هر کشوری هست میتوانید وصل شوید و استفاده کنید زیرا اشتراک پریمیوم اسپاتیفای که توسط ما تهیه می شود کاملا قانونی بوده و هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نمی کند .

خرید اشتراک اسپاتیفای

سوالات پرتکراری که شاید قبل ثبت سفارش داشته باشید ؟

ثبت سفارش در سیستم سایت بسیار ساده است ، بعد از ورود به سایت در قسمت پایانی سایت سه جدول قیمت ها وجود دارد با انتخاب هر اشتراک دلخواهتون می توانید وارد سبد خریدتون بشید و ادامه روند سفارشتون تکمیل کنید

زمان تحویل سفارشات و پریمیوم سازی اکانت های شما بین 24 الا 72 ساعت می باشد 

در صورت پرداخت هزینه اشتباهی یا اشتباه در غلط املایی هزینه بله ، اما در صورت تکمیل سفارش و ارسال اطلاعات اکانت جهت پریمیوم سازی هیچ گونه هزینه قابل برگشت نیست

اگر در سال اقدام به تهیه اشتراک اسپاتیفای کرده ایید و 2 بار در سال تغییر فامیلی داده باشید ؛ اکانت اسپاتیفای شما لیمت می باشد ، با روش بخصوصی که نت یوزراک دارد میتوانیم با تغییرات در یوزر و اکانت شما بدون از دست رفتن پلی لیست اکانت شما را پریمیوم کنیم ، توجه داشته باشید این قوانین اسپاتیفای برای همه مشترکین هست و در صورت خرید اشتراک از ما به این نکته دقت فرمایید چون هیچ هزینه ایی قابل برگشت نیست .

در جواب این سوال باید پاسخ دهیم اکانت های ما به هیچ عنوان هکی یا کرکی نمی باشد و کاملا با روش اختصاصی که به صورت متودی که در اختیار داریم کاملا قانونی پریمیموم کرده و تحویل شما می دهیم.
مورد بعدی قابل ذکر است ، اکانت های#قانونی با اسم و مشخصات دلخواه شما یا حتی اکانت های که از قبل ساخته شده پریمیوم و تحویل میدهیم .

با انتخاب یکی از پنل های انتخابی میتوانید اشتراک اسپاتیفای خودتون ثبت کنید ، توجه داشته باشید ارسا اطلاعات اسپاتیفای شما ضروری است در صورت نداشتن اکانت اسپاتیفای می توانید در وب سایت رسمی این اپلییکشن ثبت نام کنید . ثبت نام رایگان می باشد .

– در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید قسمت راهنمای سفارش را مطالعه فرمایید ؛ اگر مشکل شما رفع نشد میتوانید با پشتیبانی در تماس باشد ، قبل از سفارش میتوانید مطلبی که با عنوان لیمیت اشتراک اسپاتیفای تهیه کرده ایم را مطالعه کنید

اطلاعات اضافی درمورد اشتراک اسپاتیفای بدانید :
یجن اسپاتیفای ارائه شده توسط نت یوزراکانت ” ترکیه ” می باشد ، به هیچ عنوان هیچ تفاوتی با ریجن های آمریکا یا غیره ندارد ، سرویس ارائه شده قانونی و با توجه به محدودیت هاس اسپاتیفای با کارت های بانکی معتبر پرداخت می شود .

میزان مصرف حجم اینترنت در اسپاتیفای بستگی به شرایط شما دارد اما قابل توجه است که کیفیت Low در اسپاتیفای تقریبا معادل 10 مگابایت در ساعت و با کیفیت Very High در اسپاتیفای تقریبا معادل 145 مگابایت در ساعت می باشد .

مشترکین اسپاتیفای می توانند روی دستگاه هایی همچون کامپیوتر شخصی ، موبایل ، تبلت و انواع سیستم های غیره مانند پلی استیشن استفاده کنند و محدودیتی ندارند .

خواهش مند هستیم قبل از ثبت سفارش به اطلاعات ارسالی اکانت خود دقت کنید ، اسپاتیفای با توجه به وبلاگ ما که شرح داده اییم ” بدون خبر شما رمز اشتراک اسپاتیفای عوض می شود! ” اطلاعات شما هر چند ماه یک بار عوض می شود پس قبل از خرید لطفا یک بار با آموزش های مربوطه رمز و ایمیل خود را بررسی در صورت نیاز عوض کنید و ثبت سفارش کنید .