خرید اکانت تیدال

خرید اکانت تیدال
خرید اکانت های فای تیدال Tidal

تایدل ، یک سرویس جدید موزیک و فوق العاده می باشد که خدماتی هم چون اسپاتیفای را دارد ، اما شاید با کیفیت تر و پوشش آهنگ هایی با حجم بالا تر از سرویس اسپاتیفای . این سرویس در سال ۲۰۱۴ در نروژ توسط کمپانی آسپیرو پایه‌گذاری شد .

هم اکنون وب سایت نت یوزراک با قوانین مشخص شده توانسته سرویس ارائه شده پریمیوم را برای ایرانی ها تهیه و از این پس بتوانید با سفارش در سایت این اشتراک پریمیوم را تجربه کنید.
پریمیوم سازی تایدل همانند اسپاتیفای انجام می شود ، هزینه و تعرفه های تیدال مقداری از سرویس های دیگر موسیقی کم تر میباشد که به هیچ عنوان دلایل آن به کیفیت این سرویس دهی ربطی ندارد.

مراحل خرید اکانت های فای تیدال Tidal

انتخاب سرویس مورد نظر

سرویس ماهانه یا سالانه خود را انتخاب کنید بعد از انتخاب مشخصات را در بخش فاکتور پر کرده و به مرحله بعد بروید !

پرداخت هزینه

بعد از وارد کردن اطلاعات تیدال شخصی خود حالا نوبت پرداخت است به راحتی پرداخت آنلاین را انجام دهید!

تحویل اشتراک شخصی

بعد از پرداخت سفارش شما به لیست ما اضافه می شود و 1 الا 3 روز طول میبرد تا آماده سازی را انجام دهیم !

تحویل سفارش و پشتیبانی

اکانت شما پریمیوم و به صورت ایمیل و اس ام اس اطلاع رسانی خواهیم کرد و پشتیبانی بعد از خرید همیشه با شما خواهد بود

نکته های جالبی در مورد تایدل این است که این سرویس با پوشش 60 میلیونی آهنگ توانسته در مدت زمان شروع فعالیت کاربران زیادی را جذب کند و هم چنین این نرم افزار در 53 کشور در دسترس می باشد و تمامی سیستم عامل ها قابل استفاده می باشد .

سرویس تیدال ، سرویس جدید با آهنگ های متنوع و فوق العاده ، به راحتی با بهترین کیفیت آهنگ گوش بدید همینک میتوانید به صورت قانونی با اشتراک های سالیانه از نسخه پریمیوم استفاده کنید!

– در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید قسمت راهنمای سفارش را مطالعه فرمایید ؛ اگر مشکل شما رفع نشد میتوانید با پشتیبانی در تماس باشد !