پیگیری سفارش

آیا میخواهید سفارش خود را پیگیری کنید؟

اگر سفارش شما بیشتر از 3 روز طول کشیده میتوانید از این قسمت با وارد کردن اطلاعات خود به درستی پیگیری سفارش خود را انجام دهید .
– قبل از پیگیری اطلاعات خود را بررسی کنید .
– شماره سفارش بعد از ثبت سفارش در سایت نت یوزراک به شماره تماس شما یا ایمیل شما ارسال شده است .
– ایمیل ثبت شده باید دقیق همانند ایمیلی باشد که در روز سفارش وارد کرده ایید .

توجه داشته باشید در صورت بروز هر گونه مشکل میتوانید در تیکت یا پشتیبانی چت با ما در تماس باشید .

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

سفارش من اطلاعاتش اشتباه بوده چیکار باید کنم؟

اگر اطلاعات کاربری شما اشتباه بوده یا حتی از رمز عبور خود اطمینان دارید ، اسپاتیفای باگ امنیتی داره و شما باید یک بار رمز را عوض کنید و برای ما در تیکت ارسال کنید ، جهت تغییر رمز اسپاتیفای از این لینک اقدام کنید : spotify.com/us/password-reset

بعد از تغییر رمز و اطلاعات ( رمز اسپاتیفای ) جهت تغییر و تکمیل سفارشتون ، فقط و فقط با ارسال اطلاعات داخل وب سایت ( ارسال تیکت ) netuseracc.com به راحتی مشکل شما را رفع و در کم ترین زمان پریمیوم دوباره خواهد شد .

تاکید میکنیم اگر حساب کاربری توی سایت ما ندارید ، یا فراموشی رمز در سایت ما کار نمیکنه به دلیل داشتن شماره سفارش میتوانید عضو بشید و تیکتتون رو با شماره سفارشی که در فاکتور موجود است اعلام کنید و اکانتتون قابل پیگری و انجام می باشد .

برای ارسال تیکت لطفا وارد وب سایت شوید عضو شوید و در پنل کاربری خود تیکت را ایجاد کنید ( اطلاعات ایمیل اسپاتيفاي + شماره سفارش + رمز اسپاتیفای ) را ارسال کنید !

پاسخ گویی تیکت ما بین 5 الا 24 ساعت طول میکشد .