ساعت انتشار : 11:38
بازدید : 6954
13 آبان 1400

خرید اشتراک اسپاتیفای لایف تایم ، از واقعیت تا دروغ

خرید اشتراک اسپاتیفای لایف تایم ، اشتراک اسپاتیفای با محبوبیتی که جدیدا بین ایرانی ها مشاهده شده بعد از اپلیکیشن های موزیک رایگان به یکی از بهترین سرویس های مورد استفاده کاربران ایرانی جهت حمایت و گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خودشون تبدیل شده است .

خرید اشتراک اسپاتیفای برای کاربران ایران به دلیل محدودیت های بانکی و تحریم ها تقریبا غیر ممکن است ، یعنی برای تهیه یک اشتراک 1 ماهه اسپاتیفای نیاز به حساب های خارجی می باشد که متاسفانه برای کاربران ایرانی شدنی نیست .

نت یوزراک ، با فعالیت 3 ساله خود از سال 97 توانسته تقریبا راه حل به صرفه ایی برای خرید اشتراک اسپاتیفای مخصوص ایرانی های عزیز فراهم کند ، تا از این سرویس عالی و محبوب با کم ترین قیمت و به صورت قانونی استفاده شود .

اشتراک اسپاتیفای 1 ماهه و به صورت subscribe membership می باشد که شما با پرداخت آن میتوانید هر ماه اسپاتیفای خود را شارژ کنید . درواقع اسپاتیفای اشتراکی به عنوان 1 ساله یا 6 ماهه یا بلدمدت ندارد .

اشتراک هایی که توسط ما با عنوان 3 ماه یا 6 ماهه فروخته میشه به صورت قانونی انجام می شود و ما سر رسید های پرداختی خود را مثلا اگر شما اشتراک 6 ماهه دارید به مدت 6 ماه پرداخت می کنیم و اکانت شما بدون مشکل تا تاریخی که سفارش دادید پریمیوم خواهد ماند .

خرید اشتراک اسپاتیفای لایف تایم

 

اما حالا با گذشته چندین ماه ، اشتراک های جدیدی توسط مجموعه های دیگر فروخته می شود با عنوان ” اشتراک لایف تایم ” یا ” مادام العمر ” .
باید تاکید کنیم به هیچ عنوان چنین اشتراک هایی در اسپاتیفای موجود نیست و از نظر فکری اگر به عمق داستان توجه کنیم و حساب کنیم … چرا باید یک مجموعه به شما یک اشتراک بدهد که تا آخر عمر شما مثلا 30 سال دیگه کار کنه … ! آیا چنین چیزی از نظر فکری درست است ؟ آیا واقعا اسپاتیفای شرکتی هست تا 20 سال آینده به ما خدمات بده و ما همیشه ازش استفاده کنیم ؟

پس اگر واقع بین باشیم چیزی به نام اشتراک لایف تایم در تاریخ فعالیت شرکت اسپاتیفای وجود نداشته و همچنین شاید شما اشتراک لایف تایم را تهیه کنید و حتی 1 سال برای شما اکتیو باشد . اما حرف اصلی 1 سال یا حتی 2 سال نیست حرف یک عمر اشتراک است که به عنوان اشتراک لایف تایم به شما فروخته می شود و واقعیت ندارد !

در انتخاب اشتراک های قانونی و خرید خود دقت فرمایید ، در صورت بروز مشکل یا خروج از پریمیوم اکانت شما لیمیت می شود و به هیچ عنوان قابل پریمیوم نیست زیرا فامیلی که شما عضو شده ایید از بین رفته و قابلیت پریمیوم سازی اکانتتون در سال به محدودیت میخوره .

شما میتوانید به صورت قانونی اشتراک اسپاتیفای را از نت یوزراک تهیه فرمایید .