خرید اکانت اپل موزیک

خرید اکانت اپل موزیک
خرید اشتراک اپل موزیک Apple Music

یک سرویس فوق العاده را معرفی میکنیم ! اپل موزیک چیزی که همیشه ما ایرانی ها آرزو داشتیم بدون محدودیت استفاده کنیم ، حالا به سادگی و بسیار با قیمیت ارزان در اختیار ما هست و میتوانیم بدون هیچ محدودیتی از خدمات پریمیوم استفاده کنیم .

اشتراک اپل موزیک دارای ۳۰ میلیون آهنگ است که از نظر تعداد با اسپاتیفای برابری می‌کند و همانند سرویس موسیقی تایدال قابلیت پخش موزیک ویدیو را دارد.

اما قابلیتی که اپل موزیک را از بقیه‌ی سرویس‌های موسیقی جدا می‌کند، بخش For You و موتور جستجوی موسیقی آن است که بسیار منحصر به فرد بوده و از ارکان مهم سرویس موسیقی آنلاین است.

مراحل خرید اکانت پریمیوم اپل موزیک

انتخاب سرویس مورد نظر

سرویس ماهانه یا سالانه خود را انتخاب کنید بعد از انتخاب مشخصات را در بخش فاکتور پر کرده و به مرحله بعد بروید !

پرداخت هزینه

بعد از وارد کردن اطلاعات اپل موزیک شخصی خود حالا نوبت پرداخت است به راحتی پرداخت آنلاین را انجام دهید!

تحویل اشتراک شخصی

بعد از پرداخت سفارش شما به لیست ما اضافه می شود و 1 الا 3 روز طول میبرد تا آماده سازی را انجام دهیم !

تحویل سفارش و پشتیبانی

اکانت شما پریمیوم و به صورت ایمیل و اس ام اس اطلاع رسانی خواهیم کرد و پشتیبانی بعد از خرید همیشه با شما خواهد بود

قبل خرید اپل موزیک به نکات زیر توجه کنید!!

خرید اکانت اپل موزیک

کمی در باره اپل موزیک بدانید!

وقتی برای اولین بار اپل موزیک را باز می‌کنید، در قسمت For You از شما می‌خواهد که سبک موسیقی و خواننده‌ی دلخواه خود را انتخاب کنید.

این کار توسط حباب‌های قرمز رنگی که از بیتس موزیک وارد اپل شده، انجام می‌شود. اگر یک بار بروی هر حباب ضربه بزنید، به این معنی است که سبک انتخاب شده را دوست دارید. اگر دوبار ضربه بزنید، یعنی عاشق آن هستید و اگر هم از خواننده یا سبک موسیقی خاصی خوشتان نمی‌آید، می‌توانید با نگه داشتن دست خود بر روی حباب مورد نظر، آن را حذف کنید.


و اپل موزیک با توجه به موزیکای پیشین شما موزیک های جدید پیشنهاد میکند.

با انتخاب یکی از پنل های انتخابی میتوانید سفارش خودتون ثبت کنید ، توجه داشته باشید ارسا اطلاعات اپل موزیک شما ضروری است در صورت نداشتن اکانت اپل موزیک می توانید در وب سایت رسمی این اپلییکشن ثبت نام کنید . ثبت نام رایگان می باشد .

– در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید قسمت راهنمای سفارش را مطالعه فرمایید ؛ اگر مشکل شما رفع نشد میتوانید با پشتیبانی در تماس باشد !