استوری به زودی به اسپاتیفای اضافه می شود!

سرویس اشتراک موزیک اسپاتیفای طی یک عمل کرد جالب از اضافه کردن بخش استوری هماننده اینستاگرام و واتس آپ خبر داد . این ویژگی سال هاست که به اینستاگرام اضافه شده است و حالا باید ببینم ایا این امکان جدید برای تمامی کاربران اسپاتیفای یا فقط آرتیست ها می باشد ؟

سرویس اشتراک اسپاتیفای با توجه به محبویت خود روز به روز در حال پیشرفت و تغییرات در اپلیکیشن می باشد به صورتی که حالا چندین اپ مختلف اضافه شده که میتوانید با لینک کردن به اسپاتیفای آهنگ های پخش شده را به صورت مستقیم با متن دریافت کنید . به زودی این سرویس هم در کانال ما اضافه می شود و میتوانید خریداری کنید .

اشتراک اسپاتیفای هم چنین پر طرفدار ترین اشتراک بین تمام سرویس های موزیک دنیا می باشد ، به همین دلیل هست تمامی ایرانی ها استفاده از اپلیکیشن اسپاتیفای را به سرویس های دیگر هماننده رادیو جوان یا تیدال ترجیح می دهند .

به زودی پست های بیشتری در مورد این برنامه معرفی خواهیم کرد .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی از محصول شما به صورت 24 ساعته بدون هیچ گونه هزینه ایی می باشد ، تیم نت یوزراک با هدف جلب رضایت شما در هر ساعت از شبانه روز پاسخ گویه شما می باشد . شما میتوانید از راه های تماس تلفنی / پیغام در تلگرام / گفتگو با چت آنلاین وب سایت یا ارسال تیکت به پشتیبانی مشکل یا سوال خود را مطرح کنید .
© کپی رایت. کلیه حقوق برای نت یوزراکانت محفوظ است.
0

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.