اسپاتیفای آرتیست

انتشار آهنگ شما در اسپاتیفای
انتشار موزیک شما بر روی سرویس های بین المللی پخش موزیک دنیا

هم اکنون می توانید بدون هیچ مشکلی موزیک و آلبوم را بدون محدودیت در بهترین پلتفرم های موزیک دنیا انتشار دهید و شروع به کسب درآمد کنید .

در حال حاضر می توانید در اسپاتیفای ، اپل موزیک ، گوگل پلی موزیک و یوتیوب ، دیزر ، تیدال و .. آهنگ های خود را با کپی رایت اختصاصی منتشر کنید

تمامی آهنگ های منتشر شده توسط تیم ما به صورت کاملا قانونی منتشر می شود و هیچ گونه محدودیت در 1 سال اشتراک آرتیست شما برای اپلود البوم و تک آهنگ وجود ندارد

و نکته قابل توجه در صورت ادامه خرید اشتراک شما میتوانید تمدید کنید و آهنگ و آلبوم های شما ماندگار باشد .

دریافت تیک آبی از اسپاتیفای
رسمی کار خود را شروع کنید و رسمی کار خود را به نت یوزراک بسپارید !

انتشار آهنگ های شما در بهترین اپلیکیشن های روز دنیا همچون اسپاتیفای و اپل موزیک دور از انتظار نیست وب سایت ما با توجه محدودیت های پیش روی ایرانی های عزیز در پرداخت های اینترنتی به شما اطمینان میدهد به راحتی این سرویس فوق العاده را برای خواننده و آرتیست های با فراهم و انجام دهد .

یک تیک آبی در اسپاتیفای برای پیج شخصی شما فراهم میکنیم که به صورت رسمی فعالیت خود را ادامه دهید .

سوالاتی که شاید برای شما قبل خرید داشته باشید !

آهنگ انتشار بدید ، کسب درامد کنید

همین حالا از موزیک هایی که ساختید کسب درآمد دلاری داشته باشید و به راحتی بدون محدودیتی از استریم و پخش کردن موزیک خود توسط طرفداران در اپلیکیشن هایی که ما منتشر میکنیم به درآمد دلاری برسید .

میزان درآمد شما از استریم موزیک شما به راحتی با کمک تیم و خدمات پرداخت ارزی نت یوزراک قابل برداشت و به صورت ریال به شما پرداخت خواهد شد به هیچ عنوان نگران این موضوع نباشید .
در صورتی که نیاز به اشتراک اسپاتیفای دارید میتوانید از نت یوزراک تهیه کنید

برخی از رسانه های موجود که ما آلبوم و آهنگ های شما را منتشر میکنیم ..