ویزا کارت فیزیکی و مجازی | قابل شارژ

ویزا کارت ترکیه چیست ؟

یکی از بهترین روش ها و به صرفه ترین خرید های اینترنتی داشتن حساب ترکیه یا حساب لیری میباشد ! ویزا کارت ترکیه یکی از فوق العاده ترین کاربری ترین ویزا کارت مجازی و فیزیکی می باشد که به شما امکان می دهد بدون محدودیت با داشتن موجودی در این کارت ها خرید های خود را در هر سایتی که نیاز به ویزا کارت دارد انجام دهید .

ویزا کارت ترکیه با موجود لیر قابل شارژ می باشد و میتوانید با مقدار موجودی که دارید پرداخت های دلاری ، یورو و پوند را داشته باشید ویزا کارت ترکیه کارت بهترین راه و به صرفه ترین روش برای استفاده از خدمات آزمایشی وب سایت های معتبر دنیا می باشد ، که به اسم free trial برای مدت محدودی شما میتوانید از خدمات وب سایت انتخاب شده به فرض مثال ( آموزش زبان ) استفاده کنید و بعد از راضی بودن از سرویس مورد نظر به صورت لیری خریداری کنید!

ویزا کارت ترکیه چه خدماتی دارد ؟

1 – استفاده از سیستم های خرید آزمایشی ( فری تریال ) آمازون ، تیدال ، اسپاتیفای و … سرویس هایی که این سیستم پوشش میدهند
2- قابلیت شارژ بدون محدودیت ( انجام شارژ توسط تیم ما انجام می شود )
3 – امکان خرید راحت از نتفلیکس ، استیم ، اسپاتیفای و تمامی سایت های تحت قوانین ویزا کارت
4 – مدت زمان انقضا 4 سال

قابلیت اتصال به PayPal آمریکا بدون هیچ محدودیتی ( برای اتصال این کارت به سیستم پی پال باید موجودی شما معادل 1 دلار برای وریفای کارت باشید برای افزایش موجودی با شماره واتس اپ یا تلگرام که آخر این پست اعلام کردیم در تماس باشید .

هم چنین لازم به ذکر است کارت صدور شده به راحتی به سایت گوگل ( گوگل پلی ، گوگل استور ، یوتیوب ) قابل اتصال است ولی باید حداقل موجودی کارت 1 دلار باشد تا گوگل کارت را شناسایی کند بعد از سفارش کارت میتوانید با ما برای شارژ در تماس باشید .

قوانین صدور و تعرفه ویزا کارت ترکیه :

تعرفه صدور این کارت ها 180 هزار می باشید و فقط 1 بار پرداخت میکنید ، کارت را به صورت فیش فاکتور و عکس فیزیکی دریافت میکنید ، شارژ و نیاز موجودی کارت بستگی به شما دارد و به هر مبلغ که دوست داشته باشید قابل شارژ می باشد .

کارت های صدور شده به صورت اکتیو شده میباشد و برای فعال سازی نیازی به مدارک و اپلیکیشن ندارند ، کارت های ویزا کارت ترکیه به هیچ عنوان با اپلیکیشن مخصوص خود وارد نمی شود چون برای این کار نیاز به شماره ترکیه یا مدارک حقیفی هست که با این کار را به هیچ عنوان انجام نمیدهیم .
شما میتوانید بدون هیچ مشکلی از خدمات استفاده کنید وتاکید میکنیم نیاز به اپلیکیشن یا .. ندارید چون کارت ها از قبل صادر و فعال است

تعرفه شارژ اینینال کارت ویزا بستگی به قیمت ارز ساعت کاری جمهوری اسلامی ایران می باشد .
شارژ این ویزا کارت ها توسط تیم ما انجام می شود و شما میتوانید با تماس با شماره زیر که اعلام کردیم در تلگرام یا واتس اپ برای افزایش موجودی در ارتباط باشید .

برای اطلاع بیشتر می توانید با ما در تلگرام ، تیکت و یا وب سایت با شماره های زیر در تماس باشید 
واتس اپ : 09030585317
توجه داشته باشید بعد از سفارش صدور کارت ۲۴ الا ۴۸ ساعت دیگر اطلاعات کارت برای ایمیل شما ارسال می شود .